[FI·NLE 2022 - TOP 10]

1 Seppe Van Ammel - Roeselare (Klein Seminarie Roeselare)

2 Anna Mermuys - Brugge (Sint-Andreas Sint-Kruis Brugge (SASK))

3 Miel Vercaemst - Turnhout (Sint-Jozefcollege Turnhout )

4 Victor Meersseman - Vichte (Sint-Paulusschool Campus College Waregem)

5 Sofie Bruggeman - Mol (Sint-Jan Berchmanscollege Mol )

6 Thomas Verbrugghe - Pittem (De Bron Tielt)

7 Marie Dewaele - Veldegem (Sint-Jozefsinstituut College Torhout)

8 Daniëla Moerman - Bassevelde (College Ten Doorn Eeklo)

9 Noor Fouquart - Erpe-Mere (Sint-Jozefschool Mere)

10 Jens Vandenven - Brecht (Sint-Jan Berchmanscollege Westmalle )

Fotoreportage
Taaltrofee &
Junior Journalist 2022

(met dank aan Pieter Mylle)

Fotoreportage
Taaltrofee &
Junior Journalist 2022

(met dank aan Herman Genbrugge)

[PRE·SEN·TA·TIE]

[FI·NA·LIS·TEN]

Yorun Abts, Buggenhout (Sint-Vincentiuscollege Buggenhout)

Ella Baert, Oosterzele (Don Boscocollege Zwijnaarde)

Estée  Boelaert, Lede (Stella Matutinacollege Lede)

Maïté  Boelaert, Lede (Stella Matutinacollege Lede)

Jef  Borms, Waasmunster (Sint-Jozefcollege Turnhout)

Sofie Bruggeman, Mol (Sint-Jan Berchmanscollege Mol)

Lemoni Callebaut, Sint-Kruis (Sint-Andreas Sint-Kruis SASK Brugge)

Fien Degroote, Avelgem (Sint-Jan Berchmanscollege Avelgem)

Ferre Delanote, Menen (Sint-Aloyisiuscollege Menen)

Amber Demuynck, Koekelare ('t Saam Campus Aloysius Diksmuide)

Erlijne Denys, Gistel (Sint-Martinusinstituut Koekelare)

Lars Deryckere, Moorslede (College Ieper)

Eline Desimpelaere, Ieper (College Ieper)

Eppo Devos, Leuven (Heilige-Drievuldigheidscollege Leuven)

Marie Dewaele, Veldegem (Sint-Jozefsinstituut Torhout )

Noor Fouquart, Erpe-Mere (Sint-Jozefschool Mere)

Laïs Fourneau, Ronse (Campus Glorieux Secundair Ronse)

Silke Goemaere, Beveren (Sint-Maarten Bovenschool Beveren)

Amelia Grigoryan, Koksijde (Immaculata instituut De Panne)

Berbel Hantschel, Hulshout (Sint-Jozefscollege Aarschot)

Ruth Herman, Roeselare  (Klein Seminarie Roeselare)

Lien Janvier, Geetbets (Sint-Tarcisiusinstituut Zoutleeuw)

Liam Laevers, Haasrode (Heilige-Drievuldigheidscollege Leuven)

Elise Lafaut, Nazareth (Leiepoort Campus Sint-Hendrik Deinze)

Jente Leekens, Lubbeek (Heilige-Drievuldigheidscollege Leuven)

Emma Liesmons, Zoutleeuw (Sint-Tarcisiusinstituut Zoutleeuw)

Victor Meersseman, Vichte (Sint-Paulusschool Campus College Waregem)

Anna Mermuys, Brugge (Sint-Andreas Sint-Kruis SASK Brugge)

Elodie Mesotten, Leefdaal (Sint-Pieterscollege Leuven)

Daniëla Moerman, Bassevelde (College Ten Doorn Eeklo)

Bavo Parisis, Kallo (Sint-Maarten Bovenschool Beveren)

Emiel Parmentier, Sint-Baafs-Vijve (Sint-Paulusschool Campus College Waregem)

Sahra Sahin, Wetteren (Sint-Bavohumaniora Gent)

Nelle Sertyn, Sint-Gillis-Waas  (Broederschool Humaniora Sint-Niklaas )

Joni Smits, Heverlee (Sint-Pieterscollege Leuven)

Amélie Snaet, Lichtervelde (Sint-Jozefsinstituut Torhout)

Lena Sourbron, Wijgmaal (Heilige-Drievuldigheidscollege Leuven)

Luna Tordeurs, Lede (Stella Matutinacollege Lede)

Seppe Van Ammel, Roeselare  (Klein Seminarie Roeselare)

Lisa Van de Voorde, Bassevelde (College Ten Doorn Eeklo)

Hilke Van Langenhove, Buggenhout (Sint-Vincentius Buggenhout)

Arthur Vandenbogaerde, Kortrijk (RHIZO Lyceum Onze Lieve Vrouw van Vlaanderen Kortrijk)

Jens Vandenven, Brecht (Sint-Jan Berchmanscollege Westmalle)

Aline Vanpuyvelde, Wilsele (Heilige-Drievuldigheidscollege Leuven)

Flore Velghe, Sint-Jan, Wingene (De Bron Tielt)

Sarah Verbeiren, Lebbeke (Oscar Romerocollege Dendermonde )

Thomas Verbrugghe, Pittem (De Bron Tielt)

Miel Vercaemst, Turnhout (Sint-Jozefcollege Turnhout)

Noor Verdonck, Roeselare (Klein Seminarie Roeselare)

Noor Vets, Kessel (Sint Ursula Lyceum Lier)

Cédric Wuytack, Beveren (Sint-Maarten Bovenschool Beveren)

Juliana Ye, Wetteren (Don Boscocollege Zwijnaarde)

Mingqi Yi, Melsele (Sint-Ludgardis Antwerpen)